Moja przestrzeń

Artykuły

Wojna głowy z ciałem

Kiedy przychodzi akceptacja i zrozumienie człowiek znajduje ochotę i przestrzeń na wdrożenie zmian w swoim życiu. 🌻 To wymaga czasu. Nie da się tego przyspieszyć. Każdy z nas ma swoje unikalne tempo i inny punkt rozwoju. Zostawiam Was z refleksją na dziś:👇 Nasze ciało doskonale wie, czego potrzebuje i umie nam to zakomunikować. 🌻Czy słyszysz…

#paczkadobrychproduktów od ekobaba.pl

Pamiętacie jak poruszyliśmy temat pomadek na instastory? Dziewczyny z ekobaby podsunęły nam wówczas pomysł na takie, które wykonane są z naturalnych maseł, olejów i wosków. Miałam możliwość przetestowania pomadek oraz kilku innych dobrych, polskich produktów 🙂

O mnie

Hej, tu Liliana. Zajmuję się zawodowo dietetyką oraz nutrigenomiką.

Prywatnie najwięcej czasu zajmuje mi spędzanie czasu z moimi synkami.

Kiedy mam wolną chwilę łapię się na słuchaniu podcastów, czytaniu i oglądaniu treści z nurtu uważności, rozwoju osobistego, świadomego życia i wychowywania pociech.

Jak chyba większość z nas bardzo lubię eksperymentować w kuchni; fotografię, a na myśl o podróżowaniu rozpływam się z ekscytacji 😍.

Uwielbiam zbierać i porządkować informacje; planować, rozrysowywać – nawet tak banalne rzeczy jak zużycie energii w naszym domu.

To wszystko sprowadza się do jednego – lubię wyciągać wnioski. Łączyć kropki • .

Moje 5 pierwszych talentów wg Gallupa to strateg, intelekt, indywidualizacja, wizjoner, bliskość.

Jestem generatorką 4/6.

“Stare klucze nie otworzą nowych zamków”

— autor nieznany

Najnowsze artykuły

Regeneracja mitochondriów

Dieta w stylu śródziemnomorskim. 1. Stres oksydacyjny. Antyoksydanty. 2. Nawodnienie, ruch. 3. Elektrolity, w tym koniecznie magnez. 4. Witamina B2, koenzym Q10 (selen, cynk, witamina C). 5. B-complex i kwas alfa-liponowy.

Suplementacyjne wsparcie napięcia mięśniowego

“Bazgrzesz jak kura pazurem”, “co Ty się tak potykasz?”, “fajtłapa” i wiele innych nieprzyjemnych stwierdzeń adresowanych w kierunku osób niedożywionych na poziomie komórkowym.

Cholesterol

Temat cholesterolu jest cały czas strasznie zniekształcany. 

Pod koniec XXw. normy dla poziomu cholesterolu całkowitego we krwi zostały bardzo mocno obniżone, względem wcześniejszych – gdy jeszcze w latach 70. cholesterol na poziomie 299 mg/dl był wciąż normą!

%d bloggers like this: